Remove Ads

Share on Facebook Share on Twitter

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kenapa Ikhwah Jarang Nak Ikut Program Anjuran BKPJM??
Ok topik kali ni nak bincangkan pasal kenapa ikhwah ni jarang bebenor nak join program yg BKPJM buat...

Persoalan yg bleh dibincangkan

1. Tak Menarik ke Program yg dibuat ?
2. Tak Ada Objektif yg Menarik ?
3. Waktu tak sesuai ?
4. Iklan tak sampai ?
5. Atau Exco buat program syok sendiri ? (tak tanya pendapat ahli dulu sblm nak wat program)
Jawapan yg bole dicadangkan..

1. Klau x pegi mcm mana nak tahu menarik ke x..
2. Biasanya setiap program yg BKPJM buat berobjektif..
3. Bukan waktu program yg x sesuai.. tp ahli yg x de waktu nak join la tu..
4. Nak kata x sampai.. setiap org ada yahoo! messenger..
5. Aku rasa ikhwah yg x pegi program tu yg syok sendiri..

jom support BKPJM...
sungguh baikkk jawapan dari enta pt hj adnan..x sia² enta selalu interframe kat umah johor tu..huhuhuhu
learning from the best.. aku blaja dr ko la.. huhu
mungkn di situ terdpt kekurangan dri pihak kami sndiri
insyaallah akan di perbaiki lgi,
ape2 hal pun support la kami dri blakang

majulah bkpjm utk anda semua..
ustaz dende kejenye nak baiki je..
huhu...
chayok2!!!...
nak bg cadangan nie..kalo bleh setiap program yg dibuat oleh bkpjm menarik dan xmembosankan..yg pling utama jeng..jeng..mst laa ada makan2 br laa smgt nak pergi program melonjak...n bleh laa save bajet u ahli rmh2 sewa...
salam..

haahla...ikhwah ni susah nk ikut progrm...ape2pn ubahla sikap 2...jgn nk pentngkn diri je...cuba bergaul dgn masyarakat....mcm zaman Rasulullah smuanya berkelompok...so fikir2kanla...
tapi tak semua k..
saya sokong. saya di antara manusia yang tidak secara total mengikuti program BKPJM.... bukan nk salahkan BKPJM.... BKPJM membujat program yang berfaedah.... so sy nk minta maap sebelum mmberi pandangan... saya mohon maap wahai BKPJM..... Fikrah saya bahawa BKPJM perlu mengambil tindakan terhadap mereka yg langsung x mengikuti program BKPJM..... bkn mereka yang 50% atau 50% ke atas yg mengikuti program BKPJM.... macam saya 50% sahaja... ADAKAH SAYA DARI KALANGAN ORANG YANG BERSALAH..... klu begitu, sy mohon maap ya BKPJM...... mmkin mereka yang begitu ada urusan yang lebih penting.. atau x... yang penting BKPJM mesti persoalkan mereka yang langsung atau bawah 50% yang mengikuti programmmmmmm.... RAKANKAHERAH yang sentisa soal..... hehehehehe

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  apakah pendapat anda ttg ikhwah berambut panjang di mesir?????? bintudin 32 7,480 08-05-20, 05:05:17
Last Post: ferd_tontowi
  Ikhwah Merokok Admin 23 5,829 08-02-12, 04:02:32
Last Post: rakankaherah
  Pengendali/Moderator Diskusi Ikhwah Admin 9 1,973 07-12-25, 10:12:27
Last Post: dende

Forum Jump: