Remove Ads

Share on Facebook Share on Twitter

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
apakah pendapat anda ttg ikhwah berambut panjang di mesir??????
xzillz is the best manager of the year.. stiap thn dpt award.. ok.. kite dah bole tuka tajuk dah ni.. huhuhu
korng lari dari tajuk yee,huhuhu
klau rambut aku panjang camne la rupenye..
kene kot...tpi kene gelak ade la,huhuhuu
ok.. kite kembali kepda tajuk.. klau yg botak.. tp sebab nak ikut org.. maka termasuk la dr golongan org tu..
klau aku botak,agak2 org kate aku ni ikut org ke x?
mungkin la.. aku rasa org akan kate ko akan ikut gaya rambut ust sya'ban.. syuun thn satu syariah islamiah..

tp aku rasa tajuk kat sini tentang rambut panjang je la dende.. klau yg tentang x de rambut tu kena bukak topik baru la..

Ada sesape nak kongsi mcm mana cara Rasullullah S.A.W menyikat rambut.. (maksud aku belah tepi ke.. atau sikat kebelakang ke.. atau sbg nye..) sbb dulu aku ada terbaca tp sekali imbas je.. utk comfirmkan.. ada sesape bole kongsi..
syuun sya`ban..
popularitinya mengalahkan artis...
setiap hari ad saje yg ingin berjumpa dengannya...
tegas orgnya,die ckp putih,putih la,hitam,hitam la...
tiada pujuk rayu..
mood:kecewa kena bukra...
rambut panjang menjadi isu yang paling hangat di bincangkan oleh pihak akhawat terutamanya utk mengenal pasti calon2 mereka,buktinya ruangan ini mendapat sambutan hangat dari pihak pompuan... ketahui la sahabat nabi seperti qathadah berambut panjang, sahabat yang pakar ilmu tafsir al quran, nabi suruh kemaskan rambut walaupun berambut panjang.. jgn jadikan rambut panjang kerana nak ikut the times misalnya.. ikutla cara qathadah tersebut... saya pun suka rambut panjang bila berperang di jalan Allah....
Ana ingin beri contoh insan yg berambut panjang tetapi seorang pendakwah, berakhlak, penghibur nasyid dan selulu memakai pakaian sunnah,berjubah dan berserban. Dialah Ust Akhil Hayy Rawa.
hmmm...moga2 ustz yg berambut panjang ni blh mnjadi spt ustz akhil hayy satu hari nanti...aminnnn

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Kenape makin gemuk bila tibe Mesir?? Dr Azhari 9 2,652 10-12-31, 09:12:15
Last Post: johnbean
  Ikhwah Merokok Admin 23 5,829 08-02-12, 04:02:32
Last Post: rakankaherah
  Kenapa Ikhwah Jarang Nak Ikut Program Anjuran BKPJM?? xzillz 13 2,909 07-12-31, 04:12:35
Last Post: Haziq
  Pengendali/Moderator Diskusi Ikhwah Admin 9 1,973 07-12-25, 10:12:27
Last Post: dende

Forum Jump: