Remove Ads

Share on Facebook Share on Twitter

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jom Kenal-kenal
mohdzaki Wrote:Nama aku Mohd Zaki M.Noor. Tak kenal pun tak pe, bukan orang penting. Masih bujang dan single. Duduk Air Hitam Kluang, Mai la jemput datang rumah.

Lahir pada 24 Februari, umur baru 17 tahun. Big Grin

Kuliah lughah arabiah kaherah, tahun X, seganlah nak bagitahu, ilmu sikit ni.

Cukup tak taarruf tu?

Berminat dan menceburkan diri dalam bahasa arab dan penulisan. Allahu a'lam

Wah, satu benda nak bagitau korang. Rugi kalau tak kenal ngan mohdzaki ni. Cam2 bende korang boleh belajo.

Kemudian sebenarnya orag cam dia ni ler, tersangat penting. Ada perkara tu kalau takde dia memang tak jalan.
Admin puji aku bak meletakkan bunga di dalam pasu, tetapi pasu itu cuma terletak di bawah meja.

Aku bukan orang penting. Itu aku selalu pegang. Dan, yang penting bagi aku adalah ketua. ketua, atau dalam bahasa tepat, adalah ajkt, mcm ustaz akmal ni.

Apa tugas ketua?
1 - membuat keputusan. Ahli tak boleh buat keputusan. kalau ahli buat keputusan, nanti kena sound mcm yang aku kena.

2- menggerakkan. orang dpt kenyakinan bila ketua ada kat depan. cuba bayangkan ketua takde kat depan, semua pun tak bergerak. nak bergerak pun takde mood.

so, yang penting adalah akmal. betul tak?
Tongue 
Emmm salam taaruf...saye adalah saye bin bapak saye....he3..jgn marah..gurau2 je..lukman bin mohd yusof ,asal Bukit Gambir Muar Johor..kalau nak kenal lbh lanjut jumpe Lah saye..kat mane saye berade....ok see you!!!Big Grin
mohdzaki Wrote:Admin puji aku bak meletakkan bunga di dalam pasu, tetapi pasu itu cuma terletak di bawah meja.

Aku bukan orang penting. Itu aku selalu pegang. Dan, yang penting bagi aku adalah ketua. ketua, atau dalam bahasa tepat, adalah ajkt, mcm ustaz akmal ni.

Apa tugas ketua?
1 - membuat keputusan. Ahli tak boleh buat keputusan. kalau ahli buat keputusan, nanti kena sound mcm yang aku kena.

2- menggerakkan. orang dpt kenyakinan bila ketua ada kat depan. cuba bayangkan ketua takde kat depan, semua pun tak bergerak. nak bergerak pun takde mood.

so, yang penting adalah akmal. betul tak?

Hehehe, nak jd ajkt eh
"Wahai sekalian manusia, sesungguhnya telah Kami ciptakan kamu daripada seorang lelaki dan seorang perempuan dan Kami jadikan kamu berbangsa-bangsa dan berpuak-puak supaya kamu saling berkenal-kenalan. Sesungguhnya orang yang paling mulia di antara kamu di sisi Allah ialah orang yang paling bertaqwa diantara kamu." (al-Hujurat: 13)

Admin dah bukak thread ni kena la reply... yer x? hehe Big Grin

Akhukum fil Islam. Firdauz Bin Noh.
Asal: Desa Perwira, Johor Bahru.
Tahun 2 Syariah Islamiah, Kaherah.
Anak ke 7 dari 8 beradik.
Lahir 'bersama' pada 09 Disember 1985.
E-mail: sufi_cairo@yahoo.com

"Siiru 'Ala Barakatillah"
Lahir 'bersama' pada 09 Disember 1985. x paham la.. apa maksud dia ni ye? Rolleyes
lahir 'bersama' org yang lahir 9 Disember la... hehe

kenapa...? x percaya...? Cool

Kembo siam hahaha eh.. kembarnya tak taaruf ke?
wah en. Admin... x cover line nampak.. huhu kembar dia x bole taaruf kat sini.. bahaya.. tipis la peluang aku nnti.. kah kah kah
bajek dapaat! hehe... kembar ana mana bole ta'aruf sini sheikh. bukan ahli BKPJM... er pt hj adnan xnak ta'aruf ker? ramai yg nk knal nih... ker ade org x bagi... Rolleyes...hehe

Forum Jump: