Remove Ads

Share on Facebook Share on Twitter

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benarkah PMRAM semakin kehilangan sokongan ahli?
saya tetap sokong PMRAM dn Ust Rasul..hehe Untukmu PMRAM..
Sul.. Lagu Untukmu PMRAM dah diberi nafas baru ke? mcm dh rancak je aku dengan masa Piala Presiden ari tu..
huhuhuhu...
baik enta dokmat...
amacam kolum ENGLISH SECTION? ok ea??
mantap enta...
ahaks...
aah lagu dh diberi nafas baru... baru nmpk patriotik sikit...
apapun syukran atas sokongan dan dokongan yang diberikan...Big Grin
aku pon x pasti la...rase2 nye x kot PMRAM kehilangan ahli..masa muktamar sanawi yg baru2 ni..aku tgk ramai la dari thn lpas...soalan2 yg berbentuk panas pon ada d ajukan gak..aku tgk kat internet je...x pergi pon..hehe..

cume aku tgk ramai yg menyoal d kalagan org2 lama...cam ust nik azran,wan hafiz n beberapa lagi la...yg dari org2 baru xde ke..?

terutama d kalangn exco2 johor yg aku tgk ada bertny soalan ust akmal n ust zinki,,klu x silap la..klu ada yg lain bgtau...

tp yg pasti d kalgn saf2 kepimpinan yg baru2 ada wajah baru yg bersemangt membantu PMRAM...

p/s : muhasabah sesama ahli johor...( aku pon x sempat nk pergi..hehe)
pakai ternet je...Big Grin
>>pandangan saye..pade ust Rasul atau ust Hafis atau saper2 yang lebih tahu tentang kriteria pemilihan pemilih anugerah Peringkt PMRAM lebih lanjut...mintak huraikan secare jelas berjela2 pun tak per..kerana itu persoalan yg dipersoalan ahli dlm diskusi nih..wlupon agak lari tajuk sikit..

>>>harapan dpt menepis walaupon sedikit kekeliruan ataupun sangkaan buruk.......

>>>meskipun PMRAM ade kekurangan bukanlah itu adalah pembawaan PMRAM sebnr...saye yakin tiade siape pun berpendapat PMRAM berniat untuk menjatuhkan ahlinye sendiri...

>>>peringatan: apabila seorg insan diberi nikmat dunia dan kesenangan dan cenderong kearah itu.. die akan lupe dgn tanggungjawab die yg sbnr...
Hm, Liya Hannan alias hurul lia.

Semua orang ada pendapat masing-masing, apa macam? pening tak?

Aku pun ada pendapat, tapi aku tak nak tulis kat sini. Wallahu a'-lam
salam kpd hurul_lia krn bertanya..
juga kpd seluruh sidang pembaca yg sudi memberikan komentar dan pandangan anda...
ala kulli smua yang menyentuh berkenaan dengan tajuk yg diperbincangkan nampaknya mematangkan seluruh sidang forum dalam memerhatikan pergerakan PMRAM setakat ini..

berkenaan dengan soalan yg berkaitan Anugerah pelajar Cemerlang rasanya dh jelas...
kepada mereka yang mendapat Jayyid dan ke atas...
manakala klu anugerah2 khas (Graduan Cemerlang, Mahasiswa Syariah,Usuluddin, Lughah dll) tu berdasarkan pemilihan juri dikalangan BP dan HEWI yang membincangkan secara lumat memenuhi kriteria secara menyeluruh cth aktif berpersatuan, berjaya dlm akademik...

apa yg saudari maksudkan saya rasa hanya 2-3 org yg timbulkan persaolan anugerah ini termasuk saudari 4 org la di 1st page...
iaitu yg dikemukakan oleh abu_zar, ezoegypt dan sorg lg saya xingt...
yg pastinya anugerah yg dikecoh2 kan dan diminta penjelasan adalah berkenaan anugrah yg diberikan ketika majlis di MECC ketika Pak Lah dtg...
ramai yg tidak berpuas hati kerana kebanyakan yg dapat dikalangan org kuat saf**** dan pegawai2 mereka...
kriteria2 yg mereka gariskan pun xtepat pd graduan dan mahasiswa yg menerimanya...

jadi itu sahajalah yg saya dapat jelaskan berkenaan dengan isu tersebut...
terima kasih atas respon kalian... Smile
rasanya hubungan antara ahli ngan badan PMRAM ok...apentah lagi sokongan..cuma kalau ada selisih faham sikit-sikit atau ada ahli yg tidak berpuashati ngan PMRAM, mungkin boleh dibawa berbincang..ape yg penting tanggungjawab dan amanah harus dilaksanakan dengan sebaik mungkin..

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Adakah PMRAM Sedemikian Rupa?? zulmarwa 3 1,739 09-10-10, 09:10:33
Last Post: Akhawat Zagazig
Smile Muktamar/mesyuarat tahunan PMRAM semakin hampir... zulmarwa 2 1,004 07-12-13, 09:12:12
Last Post: zulmarwa
  KITA PMRAM: Sejauh mana Ahli dan pimpinan mengahayatinya. Admin 2 894 07-12-10, 03:12:24
Last Post: zulmarwa

Forum Jump: